Szukaj na stronie
pewiczanka
telefon alarmowy 994
polski deutsch english
slajd
przycisk przycisk przycisk
W grudniu ubiegłego roku w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu kadra menadżerska PWiK Sp. z o.o. w Koninie zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla osób potrzebujących. Do akcji włączyli się również pracownicy przedsiębiorstwa. Zebrano pieniądze w łącznej kwocie 1905 zł, za które zakupiono dwa bony podarunkowe do salonu meblowego oraz salonu z artykułami gospodarstwa domowego.

Bony przeznaczone będą na zakup łóżka i wyposażenie mieszkania w sprzęt AGD. W porozumieniu z Miejskim Ośrodkiem  Pomocy Rodzinie w Koninie obdarowano osoby, które zostały nie tylko bardzo doświadczone przez los, ale zmagające się też z poważną chorobą. Spontaniczna akcja zorganizowana przez kadrę menadżerską PWiK miała swój finał 25 stycznia 2018, kiedy delegacja przedsiębiorstwa przekazała bony. Towarzyszyły temu chwile wzruszenia oraz wielka radość, nie tylko osób obdarowanych, ale też osób reprezentujących PWiK.

„Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć osoby potrzebujące, dzięki konsultacjom z kierownictwem MOPR mogliśmy dokładnie przeznaczyć środki na rzeczy najpilniejsze dla tej rodziny, czekamy na powtórzenie akcji za rok” - mówią pracownicy Wodociągów.